Akçadağ Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Akçadağ Devlet Hastanesi, Malatya ilimizin Akçadağ ilçesinde bulunan Akçadağ Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kültür Mahallesi Kışla Cad. No:48 adresinde bulunan Akçadağ Devlet Hastanesi kurumuna 0 (422) 417-2888 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Akçadağ Devlet Hastanesi Hakkında

Akçadağ Devlet Hastanesinin tüm odaları nitelikli hasta odaları konumunda olup, 25 yataklı olarak hizmet vermektedir. İç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi ve anestezi branşlarında 5 uzman hekimle, 2 diş hekimi, bir diyetisyen ve acil serviste 4 pratisyen hekimle birlikte halkımıza sağlık hizmeti sunmaktayız. Yeni hizmet binamızda dijital röntgen, USG gibi görüntüleme hizmetlerinin bunun yanında laboratuvar hizmetleri ve 5 yataklı hemodiyaliz servisimizde mevcuttur.

Akçadağ Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Akçadağ Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Akçadağ Devlet Hastanesi, Malatya ili Akçadağ ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Akçadağ Devlet Hastanesi Doktorları

Akçadağ Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Akçadağ Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Akçadağ Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (422) 417-2888

Akçadağ Devlet Hastanesi Adresi

Akçadağ Devlet Hastanesi Adresi:  Kültür Mahallesi Kışla Cad. No:48

Akçadağ Devlet Hastanesi Web Sitesi

Akçadağ Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://akcadagdh.saglik.gov.tr/

Akçadağ Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku