Akşehir Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Akşehir Devlet Hastanesi, Konya ilimizin Akşehir ilçesinde bulunan Akşehir Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Seyran Mah. Dr. Vahti Yamalık Cd. No:129 adresinde bulunan Akşehir Devlet Hastanesi kurumuna 0 (332) 813-6474 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Akşehir Devlet Hastanesi Hakkında

Akşehir’de 1953 senesinden bu yana eski binasında hizmet veren Akşehir Devlet Hastanesi, yeni ve modern binasında hizmet sunmaya başladı.

Akşehir Devlet Hastanesi 200 yatak kapasitesi ile hizmet sağlamaktadır. Odalarımızda her hasta için mini buzdolaplı etajer, refakatçi koltukları ve televizyon mevcuttur. Ayrıca her odamızın içinde tuvalet ve banyo bulunmaktadır.

Akşehir Devlet Hastanesi olarak en mühim misyonumuz mevzuatlar çerçevesinde; tıbbi etiğe bağlı, saygılı, güler yüzlü, güvenilir, hasta odaklı sağlık hizmeti sunmaktır. Bu işinde uzman kadro aracılığıyla yürütmekte olduğumuz sağlık hizmetine bilimsel bakış açısını yansıtmak, faaliyetlerimiz en etkin biçimde sürdürülmektedir.

Akşehir Devlet Hastanesi Bölümleri

Akşehir Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Akşehir Devlet Hastanesi, Konya ili Akşehir ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Çeşme Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Akşehir Devlet Hastanesi Doktorları

Akşehir Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Akşehir Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Akşehir Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 813-6474

Akşehir Devlet Hastanesi Adresi

Akşehir Devlet Hastanesi Adresi:  Seyran Mah. Dr. Vahti Yamalık Cd. No:129

Akşehir Devlet Hastanesi Web Sitesi

Akşehir Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://aksehirdh.saglik.gov.tr/

Akşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku