Alaçam Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Alaçam Devlet Hastanesi, Samsun ilimizin Alaçam ilçesinde bulunan Alaçam Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yenicami Mah. Lise Cad. No:61 adresinde bulunan Alaçam Devlet Hastanesi kurumuna 0 (362) 622-0010 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Alaçam Devlet Hastanesi Hakkında

Alaçam Devlet Hastanesi 1963 senesinde 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak kurulmuştur. 1997 senesinde 30 yataklı hastaneye dönüştürülmüştür. 2008 senesinin temmuz ayında 30 Yataklı yeni binamızda hizmete başlamıştır.

Hastanemizde 24 saat acil hizmeti verilmekte olup; hastalarımıza ilk olarakrine göre tıbbi müdahale ve tedavi uygulanmaktadır. Ayrıca trafik kazalarında, zehirlenme, travma ve kalp krizi gibi acil durumlarda 112 acil hizmeti verilmektedir. 112 ambulansı ile hastalar Alaçam Devlet Hastanesine yahut daha ileri Devlet Hastanelerine sevki sağlanmaktadır. Ayrıca acil ünitemizde pansuman ve enjeksiyon hizmeti de verilmektedir.

Aile Hekimliği Polikliniğinde; kronik rahatsızlığı olan hastaların rutin takipleri, ilaç raporları ve Aile Planlaması hizmetleri verilmektedir. Aile Hekimi Uzmanı aracılığıyla gerekli görülen hastalar; Aile hekimliği Servisinde yatırılarak tedaviye alınmaktadır.

Alaçam Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Alaçam Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Alaçam Devlet Hastanesi, Samsun ili Alaçam ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Alaçam Devlet Hastanesi Doktorları

Alaçam Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Alaçam Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Alaçam Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (362) 622-0010

Alaçam Devlet Hastanesi Adresi

Alaçam Devlet Hastanesi Adresi:  Yenicami Mah. Lise Cad. No:61

Alaçam Devlet Hastanesi Web Sitesi

Alaçam Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://alacamdh.saglik.gov.tr/

Alaçam Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku