Alaşehir Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Alaşehir Devlet Hastanesi, Manisa ilimizin Alaşehir ilçesinde bulunan Alaşehir Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Ilıca Mahallesi Ulupınar Bağ Yolu Küme Evleri No:9 adresinde bulunan Alaşehir Devlet Hastanesi kurumuna 0 (236) 653-1065 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Alaşehir Devlet Hastanesi Hakkında

Yaklaşık köy ve kasabalarıyla birlikte 110000 nüfusa hizmet veren Alaşehir Devlet Hastanesi 1902 senesinde Kaymakam Urla’lı Hasan Basri Bey’in gayretleri ve Alaşehir halkının bağışlarıyla kurulmuştur.

5000 m2 kapalı olmak üzere 7500 m² alan üzerine kurulan bina 3 blok halinde hizmet vermekte iken 25.05.2013 tarihinden ibu yana Sağlık Bakanlığı aracılığıyla TOKİ’ye yaptırılan 40 dönüm arazi üzerinde 38.800 metrekarelik kapalı alana sahip olan 200 yataklı yeni binamıza taşınarak kendi köy ve kasabalarıyla birlikte, Sarıgöl, Kula, Eşme ve Kiraz gibi komşu ilçelerden gelen hastalara, ortalama 160.000 nüfusa sağlık hizmeti vermektedir.

Alaşehir Devlet Hastanesi Bölümleri

Alaşehir Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Alaşehir Devlet Hastanesi, Manisa ili Alaşehir ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Alaşehir Devlet Hastanesi Doktorları

Alaşehir Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Alaşehir Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Alaşehir Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (236) 653-1065

Alaşehir Devlet Hastanesi Adresi

Alaşehir Devlet Hastanesi Adresi:  Ilıca Mahallesi Ulupınar Bağ Yolu Küme Evleri No:9

Alaşehir Devlet Hastanesi Web Sitesi

Alaşehir Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://alasehirdh.saglik.gov.tr/

Alaşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku