Almus Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Almus Devlet Hastanesi, Tokat ilimizin Almus ilçesinde bulunan Almus Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İstiklal Mahallesi Tokat Caddesi adresinde bulunan Almus Devlet Hastanesi kurumuna 0 (356) 400-0040 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Almus Devlet Hastanesi Hakkında

Almus Devlet Hastanesi 1960 senesinde 10 yataklı hükümet tabipliği merkezi olarak merkezi olarak yapılmış, 1986 senesinde 15 yataklı Sağlık Merkezi, 1987 senesinde 2. kat ilavesi yapılmıştır. 1992 senesinde 20 yataklı Sağlık merkezine dönüştürülüp aktif hale getirilmiştir. 1995 senesinde 25 yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

2010 senesinde yeni hizmet binası inşaatı başlamış ve 2012 senesinde inşaatı biten yeni binasında 20 yataklı ilçe entegre devlet hastanesi olarak halen hizmet vermektedir.

Almus Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Almus Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Almus Devlet Hastanesi, Tokat ili Almus ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Almus Devlet Hastanesi Doktorları

Almus Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Almus Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Almus Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (356) 400-0040

  Bahçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Almus Devlet Hastanesi Adresi

Almus Devlet Hastanesi Adresi:  İstiklal Mahallesi Tokat Caddesi

Almus Devlet Hastanesi Web Sitesi

Almus Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://almusdh.saglik.gov.tr/

Almus Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku