Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Altındağ ilçesinde bulunan Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Çevreli Cad. Çaba Sokak No:3 Aydınlıkevler adresinde bulunan Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 317-0327 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi Hakkında

Sağlık sektöründeki faaliyetlerine 1994 senesinde poliklinik olarak başlayan Çağdaş Tıp Merkezi, 2002 senesinde kendisini yenileyerek yeni binasında faaliyet göstermeye devam etmiştir. 2007 senesinde büyüyerek 7 katlı binasında Tıp merkezi statüsünü kazanmış, Ankara’lılara çeşitli dallarda sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Kuruluşundan bu yana hasta tatminiyetini kendine ilke edinmiş olan güler yüzlü çalışanlarıyla 24 saat hizmet vermektedir. Takım ruhu içinde çalışan, hususunda uzman kadrosu ile topluma sürekli olarak değer katıp, bölgesinde sağlık hizmetinde değişiklik yaratarak önder olmak başlıca hedefidir. Tedavi hizmetlerinin bunun yanında Radyoloji Laboratuar ve diğer görüntüleme hizmetlerinin yanında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmetlerini vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Çubuk Şubemiz de tüm vatandaşlarımızın hizmetine açılmıştır.

Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi Bölümleri

Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi, Ankara ili Altındağ ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Mersin Gözde Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi Telefon Numarası

Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 317-0327

Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi Adresi

Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi adresi: Aydınlıkevler, Çaba Sk. No:3, 06130 Altındağ/Ankara

Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi Web Sitesi

Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi resmi web sitesi: https://ozel-cagdas-tp-merkezi.business.site/

Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Ankara Özel Çağdaş Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku