Araç Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Araç Devlet Hastanesi, Kastamonu ilimizin Araç ilçesinde bulunan Araç Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeni Mah. Hastane Cad. No:56 adresinde bulunan Araç Devlet Hastanesi kurumuna 0 (366) 362-1218 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Araç Devlet Hastanesi Hakkında

Hastane binası 1953 Yılında Yapılmış 1954 senesinde Merkez sağlık ocağı olarak hizmete açılmıştır. Daha sonra Sağlık merkezi olmuştır. 1995 Yılında Araç Devlet Hastanesi olarak hizmete açılmıştır.

Hastanemiz 25 Yataklı olup fiili yatak sayısı 18dir. Hastanemiz’in laboratuvarında biyokimya ve hemogram cihazı mevcuttur. Röntgende ise röntgen cihazı mevcuttur. Hastanemizde B tipi 112 Acil olarak 2 Adet ambulans hizmet vermektedir.

Araç Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Araç Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Araç Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Araç ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Araç Devlet Hastanesi Doktorları

Araç Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Araç Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Araç Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (366) 362-1218

Araç Devlet Hastanesi Adresi

Araç Devlet Hastanesi Adresi:  Yeni Mah. Hastane Cad. No:56

Araç Devlet Hastanesi Web Sitesi

Araç Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://aracdh.saglik.gov.tr/

Araç Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku