Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No:4 adresinde bulunan Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi kurumuna 0 (216) 577-7140 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi Hakkında

Ataşehir Belediyesi’nin 29 Mart 2009 tarihinde kurulmasını takiben; halkımıza güvenilir, kaliteli ve kolay ulaşılır sağlık hizmeti sunmak maksadıyla, Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde bir Tıp Merkezi açmak üzere çalışmalar başlatılmıştır.

Merkezimiz; İstanbul Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü’nce değerlendirilmiş ve 18.05.2010 tarihinde teknik, personel ve fiziki açıdan Tıp Merkezi vasfına uygun bulunarak Prof. Dr. Türkan Saylan Tıp Merkezi adı ile faaliyete geçmiştir.

Ücretli verilen sağlık hizmeti bunun yanında 01.08.2010 tarihinde SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile yapmış olduğumuz “Sağlık Hizmetleri Protokolü” sonrası çalışan ve emekli; SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur mensuplarına ücretsiz hizmet verilmeye başlanmıştır.

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi Bölümleri

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi Telefon Numarası

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (216) 577-7140

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi Adresi

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi adresi:  Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Cd. No:4, 34750 Ataşehir/İstanbul

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi Web Sitesi

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi resmi web sitesi: turkansaylan.atasehir.bel.tr

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku