Birecik Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Birecik Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ilimizin Birecik ilçesinde bulunan Birecik Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Meydan Mahallesi Hastane Cad. adresinde bulunan Birecik Devlet Hastanesi kurumuna 0 (414) 652-1083 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Birecik Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1952 senesinde Sağlık Merkezi 1965 senesinde ise 50 (Elli) yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Ortadoğu’ya giden E-25 karayolu’nun ilçemizden geçmesi çok fazla trafik kazalarını da bununla birlikte getirmesi ve bunun yanında zamanla ilçemize yapılan göçlerin de artması ile bu rakam hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla 150 yatağa çıkarılmış ve hali hazırda 100 yatakla kesintisiz olarak halkımıza hizmet vermektedir.

İlçemiz Şehir merkezi nüfusu tahminen 45.000 olup ilçemize bağlı köylerinde nüfusunun ortalama 65.000 olduğu düşünülürse toplam da 110.000 nüfusun %100’üne ilçemizin 35 km. kuzeyinde bulunan ve köyleriyle birlikte 30.000 nüfusa sahip olan Halfeti ilçesi nüfusunun %100’üne ilçemizin kuzeydoğusunda ve 70 km. uzaklıkta bulunan köyleriyle birlikte 50.000 nüfusa sahip olan Bozova ilçesi nüfusunun %40’ına ve yine ilçemizin doğusunda 40 km. uzaklıkta bulunan köyleriyle birlikte tahmini 100.000 nüfuslu Suruç ilçesinin %40’ına da hizmet vermektedir.

Bu bilgiler doğrultusun da ilçemiz Birecik Devlet Hastanesi ortalama 200.000 civarındaki nüfusa gerek yatarak gerekse ayaktan tedavi hizmetleriyle 24 saat kesintisiz acil müdahale hizmeti de vermektedir.

Birecik Devlet Hastanesi Bölümleri

Birecik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Birecik Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ili Birecik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Birecik Devlet Hastanesi Doktorları

Birecik Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Birecik Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Birecik Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (414) 652-1083

Birecik Devlet Hastanesi Adresi

Birecik Devlet Hastanesi Adresi:  Meydan Mahallesi Hastane Cad.

Birecik Devlet Hastanesi Web Sitesi

Birecik Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://birecikdh.saglik.gov.tr/

Birecik Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku