Bor Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bor Devlet Hastanesi, Niğde ilimizin Bor ilçesinde bulunan Bor Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İstasyon Cad. Üstün Park Karşısı adresinde bulunan Bor Devlet Hastanesi kurumuna 0 (388) 311-7887 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bor Devlet Hastanesi Hakkında

Bor Devlet Hastanesi, Hükümet Tabipliği adı altında 1937 senesinde kurulmuştur. 1977 senesinde eklenen ek bina ile yatak kapasitesi artırılmıştır. 1999 senesinde yapılan ikinci ek hizmet binası ile yatak kapasitesi 70’e çıkarılmıştır.

Sağlık Bakanlığı nın hastalara sunulan ayaktan tedavi hizmetlerinde, Hekim Seçme uygulaması ile hastanemiz yanındaki Sağlık Meslek Lisesi de restore edilerek, Poliklinik ve İdari bina olarak hizmete geçirilmiştir.

Halen Hastanemiz 180 personelle 100, 000 nüfusa hizmet vermektedir. Tüm çalışanlarımızla hastalarımıza doğru, güler yüzlü ve zamanında sağlık hizmeti sunmak her zaman öncelikli hedefimiz olmuştur.

Bor Devlet Hastanesi Bölümleri

Bor Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bor Devlet Hastanesi, Niğde ili Bor ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bor Devlet Hastanesi Doktorları

Bor Devlet Hastanesi Bölümleri doktorları için tıklayınız.

Bor Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Bor Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (388) 311-7887

Bor Devlet Hastanesi Adresi

Bor Devlet Hastanesi Adresi:  İstasyon Cad. Üstün Park Karşısı

Bor Devlet Hastanesi Web Sitesi

Bor Devlet Hastanesi Web Sitesihttps://nigdebordh.saglik.gov.tr/

Bor Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku