Bozkır Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bozkır Devlet Hastanesi, Konya ilimizin Bozkır ilçesinde bulunan Bozkır Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yukarı Mah Fevzi Paşa Cad No:140/1 adresinde bulunan Bozkır Devlet Hastanesi kurumuna 0 (332) 426-1043 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bozkır Devlet Hastanesi Hakkında

İlçemiz Devlet Hastanesi 1988 senesinde 25 yataklı hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır. Yapılan incelemeler ışığında yeni hastaneye taşınma kararı alınmış olup, İlçemiz Devlet Hastanesi 2013 senesinden ibu yana yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.

Bozkır Devlet Hastanesi Bölümleri

Bozkır Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bozkır Devlet Hastanesi, Konya ili Bozkır ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bozkır Devlet Hastanesi Doktorları

Bozkır Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Bozkır Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Bozkır Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 426-1043

Bozkır Devlet Hastanesi Adresi

Bozkır Devlet Hastanesi Adresi:  Yukarı Mah Fevzi Paşa Cad No:140/1

  Özel Amasya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Bozkır Devlet Hastanesi Web Sitesi

Bozkır Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://bozkirdh.saglik.gov.tr/

Bozkır Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku