Bulanık Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bulanık Devlet Hastanesi, Muş ilimizin Bulanık ilçesinde bulunan Bulanık Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Zafer Mah. Yeni Hastane Cad. adresinde bulunan Bulanık Devlet Hastanesi kurumuna 0 (436) 311-2014 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bulanık Devlet Hastanesi Hakkında

Bulanık Devlet Hastanesi, 1952 senesinde tek bloklu bir bina sağlık merkezi olarak hizmete başlamıştır. Daha sonra 1968 senesinde ek bir blok ilave edilmek suretiyle 50 yatak kapasiteli devlet hastanesi hizmet binasına dönüştürülmüştür. 1968 senesinden günümüze kadar hizmet veren kurum 2013 senesinde yeni ve modern binasına taşınmıştır.

Hastanemiz 19.678 m² arsa alanı üzerine kurulu olup 18.595 m² kapalı alana sahiptir. Mevcut standart 100 yatak kapasitesine sahip olan hastanede yatak başına düşen kapalı alan 15m² dir, mevcut oda sayısı 63 ve 4 asansör bulunmaktadır. Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Ortopedi, Bevliye, KBB ameliyatları hastanemizde yapılmaktadır.

Bulanık Devlet Hastanesi Bölümleri

Bulanık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bulanık Devlet Hastanesi, Muş ili Bulanık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bulanık Devlet Hastanesi Doktorları

Bulanık Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Bulanık Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Bulanık Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (436) 311-2014

Bulanık Devlet Hastanesi Adresi

Bulanık Devlet Hastanesi Adresi:  Zafer Mah. Yeni Hastane Cad.

Bulanık Devlet Hastanesi Web Sitesi

Bulanık Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://bulanikdh.saglik.gov.tr/

Bulanık Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku