Cihanbeyli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Cihanbeyli Devlet Hastanesi, Konya ilimizin Cihanbeyli ilçesinde bulunan Cihanbeyli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Atçeken Mah. Hastane Cad. No:53 adresinde bulunan Cihanbeyli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (332) 673-4094 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Toki aracılığıyla 75 yataklı olarak yapılmış olup 2011 senesinde hizmete başlamıştır, 21 uzman 4 tane pratisyen hekim hastanemizde görev yapmaktadır. Hastanemiz Konya Ankara kara yolu üzerinde bulunmakta ve belediyeye ait otobüsler ile ilçe merkezinden hastanemize ulaşım sağlanmaktadır.

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Bölümleri

Cihanbeyli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Cihanbeyli Devlet Hastanesi, Konya ili Cihanbeyli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Doktorları

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 673-4094

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Adresi

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Adresi:  Atçeken Mah. Hastane Cad. No:53

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://cihanbeylidh.saglik.gov.tr/

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku