Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Tekirdağ ilimizin Çorlu ilçesinde bulunan Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Esentepe Mah. Eskibağlar Cad. 14/1 adresinde bulunan Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (282) 692-5555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 38 ünit ile modern binasında diş hekimliği hizmeti veren sağlık ve tıp biliminde yenilikleri takip eden ve uygulayan kamu kuruluşudur. Nisan 2017 tarihinden ibu yana Esentepe Mahallesi Eskibağlar Caddesi adresinde bulunan yeni hizmet binamızda ağız ve diş sağlığı hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Merkezimiz 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na göre çalışan personellerin mesaileri 08:00-17:00 saatleri içindedır. Poliklinik ve muayene saatleri 08:30-12:00 ve 13:30- 17:00 içindedır.

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (282) 692-5555

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Esentepe Mah. Eskibağlar Cad. 14/1

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://corluadsm.saglik.gov.tr/

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku