Çumra Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çumra Devlet Hastanesi, Konya ilimizin Çumra ilçesinde bulunan Çumra Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Meydan Mah. Hastane Cad. No:29 adresinde bulunan Çumra Devlet Hastanesi kurumuna 0 (332) 447-5001 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çumra Devlet Hastanesi Hakkında

İlk hastane binası 1952 senesinde Çumra Güzelleştirme cemiyeti aracılığıyla hastane yapılmak üzere inşasına başlanılmış ve 1953 senesinde hastanenin inşaatı bitirilerek hizmete açılmıştır. 1953 senesinden 1983 yılına kadar sağlık ocağı ve sağlık merkezi olarak hizmet vermiştir. 1983 senesinden ibu yana hasta yatışları başlatılarak önce 25 yataklı ardından 50 yataklı hastane olarak hizmet vermeye devam etmiştir. 1985 senesinde devlet vatandaş işbirliğiyle ek hastane binası inşaatına başlanılmış 1989 senesinde tamamlanarak 100 yataklı hastane olarak hizmete sunulmuştur. ilk hastane binası ise 1989 senesinden sonra Sağlık Meslek Lisesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

15.05.2015 tarihinde Meydan Mah. Hastane Cad. No:27 adresinde bulunan yeni binasında hizmet sunmaya devam etmektedir.

Çumra Devlet Hastanesi Bölümleri

Çumra Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çumra Devlet Hastanesi, Konya ili Çumra ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Orhangazi Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çumra Devlet Hastanesi Doktorları

Çumra Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çumra Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çumra Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 447-5001

Çumra Devlet Hastanesi Adresi

Çumra Devlet Hastanesi Adresi:  Meydan Mah. Hastane Cad. No:29

Çumra Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çumra Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://cumradh.saglik.gov.tr/

Çumra Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku