Daday Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Daday Devlet Hastanesi, Kastamonu ilimizin Daday ilçesinde bulunan Daday Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kastamonu Yolu Davut Köyü Kirendibi Mevkii adresinde bulunan Daday Devlet Hastanesi kurumuna 0 (366) 616-2097 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Daday Devlet Hastanesi Hakkında

1975 senesinde Verem Savaş Dispanseri Derneği aracılığıyla inşa edilerek 1988 senesinde Verem Savaş Dispanseri olarak hizmete girmiş olup, sonraki senelerdan ibu yana 27 Mart 2002 tarihine kadar Sağlık Merkezi olarak hizmet vermiştir. Bu tarih itibariyle Devlet Hastanesi statüsüne geçerek Hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz 23 Eylül 2011 senesinden ibu yana hastalarımıza yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Daha modern ve sorunsuz bir sağlık hizmeti ve güleryüzlü bir yaklaşım ile çalışmaya devam etmekteuz.

Hastanemiz Diş Polikliniği, 1 Diş Tabibimiz ile hastalarımıza ağız ve diş sağlığı hizmeti sağlamaktadır. Acil servis, klinik ve ambulans hizmetleriyle yoğun ilişki içinde çalışan, ilk müdahalenin yapıldığı ve belki de hastanın hayatla bağlantısının kopmasının engellendiği birimlerdir. Aile Hekimliği Polikliniğimiz hafta içi hergün poliklinik hizmeti vermektedir.

Hastanemiz Diyaliz Ünitesi, Sertifikalı 1 Hekim, 2 Hemşire ve 4 Hemodiyaliz Cihazı ile hizmet vermektedir. Hemodiyaliz nasıl tedavi edileceği devam eden hastaların diyaliz tedavi seanslarına getirilip, tedavi sonrası evine bırakılma işlemi hasta nakil araç ve ambulanslarımızla yapılmaktadır.

Daday Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Nefroloji

Daday Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Daday Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Daday ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Daday Devlet Hastanesi Doktorları

Daday Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Daday Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Daday Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (366) 616-2097

Daday Devlet Hastanesi Adresi

Daday Devlet Hastanesi Adresi:  Kastamonu Yolu Davut Köyü Kirendibi Mevkii

Daday Devlet Hastanesi Web Sitesi

Daday Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://dadaydh.saglik.gov.tr/

Daday Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku