Darıca Farabi Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Darıca Farabi Devlet Hastanesi, Kocaeli ilimizin Darıca ilçesinde bulunan Darıca Farabi Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Fevzi Çakmak Mah. Dr Zeki Acar Cad. No:62 adresinde bulunan Darıca Farabi Devlet Hastanesi kurumuna 0 (262) 656-4345 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Hakkında

Darıca Farabi Devlet Hastanesi, temiz ve kaliteli hizmeti olan, hasta odaklı tasarımla ve planlama ile birleştirilmiş bir hastanedir.

Son teknolojiyi takip eden Hastanemiz; otomasyon, randevu ve akıllı kart sistemi gibi son teknoloji ile de sizlerin rahatını, bi hayli hızlı ve kaliteli hizmet almanızı hedeflemiştir. Branşlarında uzman kadromuz, güleryüzü ve uzmanlığıyla sizlerin hizmetindedir.

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Bölümleri

Darıca Farabi Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Darıca Farabi Devlet Hastanesi, Kocaeli ili Darıca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Babaeski Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Doktorları

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (262) 656-4345

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Adresi

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Adresi:  Fevzi Çakmak Mah. Dr Zeki Acar Cad. No:62

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Web Sitesi

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://daricafarabieah.saglik.gov.tr/

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku