Demirci Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Demirci Devlet Hastanesi, Manisa ilimizin Demirci ilçesinde bulunan Demirci Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Dr Mehmet Akarsu Mh. Nurullah Doğruel Blv. N:25 adresinde bulunan Demirci Devlet Hastanesi kurumuna 0 (236) 462-1308 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Demirci Devlet Hastanesi Hakkında

Demirci Devlet Hastanesinin 75 yataklı olarak modern binasında hizmet vermektedir. 31 dönüm arsa üzerine 14 bin metrekare kapalı alana sahip olan Demirci’nin yeni Devlet Hastanesinde 75 tescilli hasta yatağı, 3 ameliyathane, 32 poliklinik, 9 yataklı diyaliz merkezi mevcuttur.

Yoğun bakımda 6 erişkin ve 2 yenidoğan yatağı olmak üzere donanımlı cihazlarla hizmet verilmektedir. Yeni hastanede poliklinik odalarının 27’den 32’ye, hasta odalarının 2’den 75’e, kapalı alanın 2 bin 900 metrekareden 14 bin metrekareye yükseltilmiştir.

Demirci Devlet Hastanesi Bölümleri

Demirci Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Demirci Devlet Hastanesi, Manisa ili Demirci ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Dereli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Demirci Devlet Hastanesi Doktorları

Demirci Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Demirci Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Demirci Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (236) 462-1308

Demirci Devlet Hastanesi Adresi

Demirci Devlet Hastanesi Adresi:  Dr Mehmet Akarsu Mh. Nurullah Doğruel Blv. N:25

Demirci Devlet Hastanesi Web Sitesi

Demirci Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://demircidh.saglik.gov.tr/

Demirci Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku