Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili detaylar. Tıbbiye Caddesi No:13 Haydarpaşa adresinde bulunan Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi kurumuna 0 (216) 542-4444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Dr. Siyami Ersek Hastanesi 43306 m2 kapalı alan, 515 yatak kapasitesi ve 272 doktor ile Avrupanın en büyük, Dünyanın 4. büyük kalp merkezidir.

Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Laboratuvar ve Radyoloji Hizmetleri ile sağlık sektöründe, ülkesinde önder ve dünya çapında marka olmak ilke ve hedefinde olan Dr. Siyami Ersek Hastanesi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi OHSAS18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi belgelerine sahip ilk kamu hastanesidir. Sağlık Bakanlığı 2010 yılı kalite denetimlerinde 98 puanla 2. sırada yer almıştır.

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri

  Özel Atakalp Kalp Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası:  0 (216) 542-4444

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi: Selimiye, Tıbbiye Cd No:13, 34668 Üsküdar/İstanbul

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir? Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku