Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi, Konya ilimizin Ilgın ilçesinde bulunan Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Fahrettin Altay Mah. 573.Sok. No:2 adresinde bulunan Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi kurumuna 0 (332) 881-6100 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi Hakkında

1959 senesinde sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başlamış, 1973 senesinde ilave kat ile sağlık merkezi konumundan, hastane konumuna dönüştürülmüştür. 100 yataklı hastane binasının, Nisan 2001 tarihinde teslim edilmesi ile birlikte yeni binada hizmet verilmeye başlanılmıştır. 2015 senesinde hastanemiz daha iyi ve kaliteli hizmet vermesi için yeni hizmet binasına taşınmıştır

Hastanemiz; ortalama 100-120 bin içinde nüfus potansiyeline sahiptir. Kadınhanı, Doğanhisar ve Tuzlukçu İlçesinin büyük nüfus çoğunluğuna hizmet vermektedir. İlçemizin, beldeleri ve köyleri ile toplam nüfusu 78.402’dir.

Hastanemizde çalışan Uzman hekimler ve tabipler ile halen 11 servis, acil servis ve 112 acil sağlık hizmetleri ile 10 makinelik diyaliz hizmetleri verilmektedir.

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi Bölümleri

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi, Konya ili Ilgın ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi Doktorları

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 881-6100

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi Adresi

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi Adresi:  Fahrettin Altay Mah. 573.Sok. No:2

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi Web Sitesi

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://ilgindh.saglik.gov.tr/

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku