Erbaa Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Erbaa Devlet Hastanesi, Tokat ilimizin Erbaa ilçesinde bulunan Erbaa Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Evyaba Mahallesi Bozkaya Mevki adresinde bulunan Erbaa Devlet Hastanesi kurumuna 0 (356) 715-1052 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Erbaa Devlet Hastanesi Hakkında

2016 senesinde yapımına başlanan Erbaa Devlet Hastanesi, 2019 senesinde yeni ve modern binasında, Evyaba Mahallesi Bozkaya Mevkinde hizmet vermeye başlamıştır. 28 bin 655 metrekare kapalı alan üzerine kurulan 150 yataklı hastanede 57 poliklinik, 17 yoğun bakım ünitesi ve 6 ameliyathane yer alıyor.

Erbaa Devlet Hastanesi Bölümleri

Erbaa Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Erbaa Devlet Hastanesi, Tokat ili Erbaa ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Erbaa Devlet Hastanesi Doktorları

Erbaa Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

  Özel FMC Bahçelievler Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Erbaa Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Erbaa Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (356) 715-1052

Erbaa Devlet Hastanesi Adresi

Erbaa Devlet Hastanesi Adresi:  Evyaba Mahallesi Bozkaya Mevki

Erbaa Devlet Hastanesi Web Sitesi

Erbaa Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://erbaadh.saglik.gov.tr/

Erbaa Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku