Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi, Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeni Etlik Caddesi 55, Etlik adresinde bulunan Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi kurumuna 0 (312) 567-4000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1958 senesinde 40 yatak kapasitesiyle SSK Ankara Dışkapı Hastanesi bünyesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi olarak kurulmuş, 1960 senesinde 70 yatak kapasitesiyle Konur Sokak’ta SSK Ankara Doğumevi olarak hizmet sunmaya devam etmiştir. 1971 senesinde yatak sayısı 110’a ulaşmıştır. 1979 senesinde Ulucanlar semtinde 150 yatak kapasiteli yeni bir binaya taşınan Doğumevi çok kısa bir sürede gittikçe artan hasta sayısı ile hizmet vermeyi sürdürmüştür. SSK Ankara Doğumevi 1990 senesinde Ulucanlar’dan 215677 m2 arsa üzerine kurulu SSK Ankara Doğumevi Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesine taşınarak 450 yatakla kapasitesini arttırmıştır. 19/02/2005 tarihinde Sağlık Bakanlığına devredilmiş, Etlik Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi adıyla hizmete devam etmiş, 23/06/2008 tarihinde hastanemiz mevcut ismi “Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi” olarak değişmiştir. Şu anda Eğitim Hastanesi olan hastanemizde 429 fiili yatak bulunmaktadır.

Hastanemiz 2001 senesinde kalite belgesini almaya hak kazanmıştır. 2003 senesinde hastanemiz Eğitim ve Araştırma Hastanesi olup asistan eğitimi vermektedir.

  Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Bölümleri

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi, Ankara ili Keçiören ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi telefon numarası:  0 (312) 567-4000

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Adresi

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi  adresi: Aşağı Eğlence, Varlık, Etlik Cd No:55, 06050 Keçiören/Ankara

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir? Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku