Fatsa Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Fatsa Devlet Hastanesi, Ordu ilimizin Fatsa ilçesinde bulunan Fatsa Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Evkaf Mah. Fatsa adresinde bulunan Fatsa Devlet Hastanesi kurumuna 0 (452) 423-6500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fatsa Devlet Hastanesi Hakkında

1977 senesinde 250 yataklı hastane hizmete açılmıştır. Bu binanın ihtiyaca yanıt veremez hale gelmesiyle 300 m2’lik alana 50 yataklı ek inşaatın yapılmasına 1985 senesinde başlanılmıştır. 1987 senesinde inşaat bittiğinde hastanenin toplam yatak kapasitesi 125’e çıkmıştır. Yine 1991 senesinde yetersizlik sebebiyle 600 m2 alan üzerine 4 katlı yine bir ek bina inşaatına başlanılmış olup, 1992 senesinde inşaat bittiğinde yatak sayımız 200’e çıkmıştır. En son 1995 senesinde yeniden bir ek bina inşaatına başlanılmış olup, 1997 senesinde inşaatın bitmesiyle yatak kapasitemiz kadro yatağı 300 olmakla birlikte 331’e çıkmıştır. Ek binanın üst katları yemekhane ve diyaliz servisi olarak tahsis edilmiştir.

Fatsa Devlet Hastanesi Bölümleri

Fatsa Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Fatsa Devlet Hastanesi, Ordu ili Fatsa ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Fatsa Devlet Hastanesi Doktorları

Fatsa Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Fatsa Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Fatsa Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (452) 423-6500

Fatsa Devlet Hastanesi Adresi

Fatsa Devlet Hastanesi Adresi:  Evkaf Mah. Fatsa

Fatsa Devlet Hastanesi Web Sitesi

Fatsa Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://fatsadh.saglik.gov.tr/

Fatsa Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku