Fethiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Fethiye Devlet Hastanesi, Muğla ilimizin Fethiye ilçesinde bulunan Fethiye Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Akarca Mahallesi Çalış Yolu No:196 adresinde bulunan Fethiye Devlet Hastanesi kurumuna 0 (252) 613-3546 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fethiye Devlet Hastanesi Hakkında

Fethiye ile Çalış içindeki sahil bandında bulunan hastanemiz, Fethiye’mizin 71 köyüyle birlikte 170025 insana ve hatta Antalya Kaş’tan, Muğla Ortaca’ya kadar olan tüm bölgedeki halkımıza hasta ve hasta yakını tatminiyetini esas alan kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktadır. Ayrıca Fethiye’nin bir Turizm ilçesi olması, yaz aylarında ilçe’ye gelen yerli ve yabancı turistlerle birlikte 300000 civarında insana hizmet verme gururunu da hastanemize yaşatmaktadır.

Hastanemiz 25 Yataklı Sağlık Merkezi olarak faaliyette iken 1965 senesinde 50 Yataklı Devlet Hastanesi olmuş, 1979 senesinde yapılan ek bina ile 75 Yataklı duruma getirilmiş, ardından 1999 senesinde Hastane bahçesine prefabrik barakalar yapılarak yatak sayısı 122 ye çıkarılmıştır.

Fethiye Devlet Hastanesi 2003 senesinde 22467 m2 alana sahip bugünkü modern binasında hizmete başlamıştır.

Hastanemiz en mühim değeri insan olan, hasta haklarına saygılı, tercih edilen, güvenilir, yenilikçi, zamanı iyi kullanan, iletişime açık, etik kurallara bağlı, iyi yetişmiş kadrosu ile özveriyle çalışan, güler yüzlü ve beklentileri en iyi biçimde karşılayan bir kurumdur.

Fethiye Devlet Hastanesi Bölümleri

Fethiye Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Fethiye Devlet Hastanesi, Muğla ili Fethiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye Devlet Hastanesi Doktorları

Fethiye Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Fethiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Fethiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (252) 613-3546

Fethiye Devlet Hastanesi Adresi

Fethiye Devlet Hastanesi Adresi:  Akarca Mahallesi Çalış Yolu No:196

Fethiye Devlet Hastanesi Web Sitesi

Fethiye Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://fethiyedh.saglik.gov.tr/

Fethiye Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku