Gediz Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gediz Devlet Hastanesi, Kütahya ilimizin Gediz ilçesinde bulunan Gediz Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Umurbey Mah. Mehmet Ersoy Cad. No:19/1 adresinde bulunan Gediz Devlet Hastanesi kurumuna 0 (274) 412-4412 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gediz Devlet Hastanesi Hakkında

100 yataklı Gediz Devlet Hastanesinde; 3 ameliyathane salonu, 6 yataklı yoğun bakım ünitesi, 10 makinalı diyaliz servisi, FTR (Fizik Tedavi Rehabilitasyon Ünitesi), 4 yataklı palyatif bakım ünitesi bulunmaktadır. Tuvaleti, banyosu içinde olan tek ve çift kişilik hasta odaları ile bölge halkına hizmet verilmektedir.

İlçe halkı, yeni Gediz hastane binasında son derece modern ve donanımlı bir ortamda, nitelikli sağlık hizmeti alacaklardır.

Gediz Devlet Hastanesi Bölümleri

Gediz Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gediz Devlet Hastanesi, Kütahya ili Gediz ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gediz Devlet Hastanesi Doktorları

Gediz Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gediz Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gediz devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (274) 412-4412

Gediz Devlet Hastanesi Adresi

Gediz Devlet Hastanesi Adresi:  Umurbey Mah. Mehmet Ersoy Cad. No:19/1

Gediz Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gediz Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://gedizdh.saglik.gov.tr/

Gediz Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku