Geyve Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Geyve Devlet Hastanesi, Sakarya ilimizin Geyve ilçesinde bulunan Geyve Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Tepecikler Mah. Konyalı Alibey Cad. adresinde bulunan Geyve Devlet Hastanesi kurumuna 0 (264) 517-5234 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Geyve Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Sakarya Geyve İlçesi, Tepecikler Mevkiinde 4 katlı betonarme olarak 1972 senesinde kurulmuş, 1974 senesinde faaliyete geçmiş 50 yataklı Devlet Hastanesidir. Yüz ölçümü 23000 m² olup, çam ağaçlarında oluşan ufak bir koruya sahiptir. Köyler dahil olmak üzere toplam 44907 nüfusa 124 personel ile sağlık hizmeti vermektedir.

Geyve Devlet Hastanesi Bölümleri

Geyve Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Geyve Devlet Hastanesi, Sakarya ili Geyve ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Geyve Devlet Hastanesi Doktorları

Geyve Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Geyve Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Geyve Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (264) 517-5234

Geyve Devlet Hastanesi Adresi

Geyve Devlet Hastanesi Adresi:  Tepecikler Mah. Konyalı Alibey Cad.

Geyve Devlet Hastanesi Web Sitesi

Geyve Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://geyvedh.saglik.gov.tr/

Geyve Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku