Gölcük Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gölcük Devlet Hastanesi, Kocaeli ilimizin Gölcük ilçesinde bulunan Gölcük Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Ihsaniye Hastane Caddesi Gölcük adresinde bulunan Gölcük Devlet Hastanesi kurumuna 0 (262) 435-7660 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gölcük Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz; Yemyeşil bir tabiat ve İzmit Körfez manzarasıyla Kocaeli’nde bir çok ilklerin hastanesidir Gölcük Devlet Hastanesi. Ülkemizdeki bir çok İl hastanesinden daha fazla hizmet üreterek ilimizde de değişik bir misyona sahiptir. Hizmet potansiyeli ile yalnızca tüm Kocaeli’ne değil, çevre iller Yalova ve Adapazarı başta olmak üzere adeta tüm bölgeye hizmet sağlamaktadır.

Gölcük Devlet Hastanesi 19719 m2 arsa üzerinde 14000 m2 bina alanı olmak üzere zemin ve bodrum katlarıyla birlikte olmak üzere 4 kat 2 blok ibaret olup, 172 yatak kapasitesi ile 1989 senesinin Aralık ayında hizmete açılmıştır.

Gölcük Devlet Hastanesi Bölümleri

Gölcük Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gölcük Devlet Hastanesi, Kocaeli ili Gölcük ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gölcük Devlet Hastanesi Doktorları

Gölcük Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gölcük Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gölcük Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (262) 435-7660

Gölcük Devlet Hastanesi Adresi

Gölcük Devlet Hastanesi Adresi:  Ihsaniye Hastane Caddesi Gölcük

Gölcük Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gölcük Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://golcukdh.saglik.gov.tr/

Gölcük Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku