İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunan İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili detaylar. İstasyon Mah.Turgut Özal Bulvarı No:11 adresinde bulunan İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi kurumuna 0 (212) 692-2000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Yapımına 2000 senesinde başlanan İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 45 Milyon TL’ye mal olmuştur. Halkalı’da 46 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilen, 11 bloktan oluşan dev hastane, poliklinikleriyle mart ayında hasta kabulüne başlanmıştır.

Son teknolojik aletlerle donatılan 300 yatağı, 11 ameliyathanesi, 2 kateter -anjiyografi ünitesi ve yoğun bakım odaları bulunan hastanede, Kardiyoloji, Göğüs Cerrahisi, Kalp Damar Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Kalp Cerrahisi kliniklerinde de hizmet verilmektedir.

Hedefimiz sahip olduğumuz maddi ve beşeri kaynaklarla, ülkeler arası başarılara imza atan, yetiştirdiğimiz insan gücüyle alanında öncü, genç ve dinamik örgüt yapımızla değişime ve gelişime açık, ulusal ve ülkeler arası düzeyde müthişiyet merkezi olacak bir kalp hastanesi oluşturmaktır.

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri

  Gümüşhane Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 692-2000

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi:  İstasyon, Turgut Özal Bulvari No:11, 34303 Küçükçekmece/İstanbul

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir? İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku