Kaçkar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kaçkar Devlet Hastanesi, Rize ilimizin Pazar ilçesinde bulunan Kaçkar Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Hamidiye Mücavir Kaçkar Sok. No:27 adresinde bulunan Kaçkar Devlet Hastanesi kurumuna 0 (464) 623-5959 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kaçkar Devlet Hastanesi Hakkında

Kaçkar Devlet Hastanesi 2009 Yılında 150 Yataklı devlet hastanesi olarak TOKİ aracılığıyla temeli atılmış olup. 21 Şubat 2011 tarihinde hizmete başalmıştır. Pazar Devlet Hastanesi ile Ardeşen Devlet Hastanesi birleştirilerek Kaçkar Devlet Hastanesi adıyla tüm bölge halkına hizmet vermektedir.

Kaçkar devlet hastanesi Bölge hastanesi konumunda olup Pazar ve Ardeşen ilçeleri yanında Hemşin, Çamlıhemşin, Fındıklı ilçelerine de hizmet vermektedir. Hastanemiz geçmişten günümüze kadar bölgenin sağlık merkezi olmuştur. Hastanemiz teknik donanım olarak iyi düzeyde olup tıbbi teknolojideki gelişmelere paralel olarak gerekli yenilikler yapılmaktadır.

Kaçkar Devlet Hastanesi Bölümleri

Kaçkar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kaçkar Devlet Hastanesi, Rize ili Pazar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaçkar Devlet Hastanesi Doktorları

Kaçkar Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kaçkar Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kaçkar Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (464) 623-5959

Kaçkar Devlet Hastanesi Adresi

Kaçkar Devlet Hastanesi Adresi:  Hamidiye Mücavir Kaçkar Sok. No:27

Kaçkar Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kaçkar Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kackardh.saglik.gov.tr/

Kaçkar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku