Kadirli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kadirli Devlet Hastanesi, Osmaniye ilimizin Kadirli ilçesinde bulunan Kadirli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Şehit Orhan Gök Mah. 939 Sok. No:7 adresinde bulunan Kadirli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (328) 717-7777 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kadirli Devlet Hastanesi Hakkında

Kadirli Devlet Hastanesi olarak hastanemize başvuran hasta ve yakınlarının tatminiyetini en üst düzeye ulaştırabilmek için kalite standartlarına uygun, zamanında, güvenilir ve güler yüzlü sağlık hizmetleri verebilmek, sürekli olarak iyileştirmek, çalışanların tatminiyetini esas alan ekip çalışması anlayışı ile hizmet vermek. Mevcut kaynaklarımızı etkin ve yerinde kullanmak sosyal sorumluluklarının bilincinde toplumu en üst düzeyde katkı sağlayan hastane olmak ana politikamızdır.

Kadirli Devlet Hastanesi Bölümleri

Kadirli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kadirli Devlet Hastanesi, Osmaniye ili Kadirli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kadirli Devlet Hastanesi Doktorları

Kadirli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kadirli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kadirli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (328) 717-7777

Kadirli Devlet Hastanesi Adresi

Kadirli Devlet Hastanesi Adresi:  Şehit Orhan Gök Mah. 939 Sok. No:7

Kadirli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kadirli Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kadirlidh.saglik.gov.tr/

Kadirli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku