Kaman Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kaman Devlet Hastanesi, Kırşehir ilimizin Kaman ilçesinde bulunan Kaman Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Çiftlikli Mah. Hastane Cad. Kaman adresinde bulunan Kaman Devlet Hastanesi kurumuna 0 (386) 712-2530 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kaman Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1992 senesinde 50 yatak kapasite ile faaliyete geçmiştir. 2004 senesinde hayırsever bir vatandaşımız olan Neşet Alkan aracılığıyla 514 metrekare ek bina yapılarak poliklinik hizmetleri yeni yapılan ek binada idame ettirilmiştir.

Hastane yatak kapasitemiz 75’e çıkartılmış olup, 2008 senesinde ise 669 metrekare oturum alanı ile yeni bir ek bina hizmete açılarak giriş katında poliklinik hizmetleri 1. ve 2. katları ise servis hizmetleri olarak kullanıma sunulmuştur. Hastanemiz bu hali ile 110 yatak kapasitesine çıkmıştır. D blok olarak bundan öncekilerde kullanmakta olduğumuz poliklinik binamız ise diş protez merkezi olarak kullanıma açılmıştır.

Kaman Devlet Hastanesi Bölümleri

Kaman Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kaman Devlet Hastanesi, Kırşehir ili Kaman ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaman Devlet Hastanesi Doktorları

Kaman Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kaman Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kaman Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (386) 712-2530

Kaman Devlet Hastanesi Adresi

Kaman Devlet Hastanesi Adresi:  Çiftlikli Mah. Hastane Cad. Kaman

Kaman Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kaman Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kamandh.saglik.gov.tr/TR,309283/online-islemler.html

Kaman Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku