Karasu Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Karasu Devlet Hastanesi, Sakarya ilimizin Karasu ilçesinde bulunan Karasu Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Aziziye Mah. 350.Sok. No:27 adresinde bulunan Karasu Devlet Hastanesi kurumuna 0 (264) 718-1143 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karasu Devlet Hastanesi Hakkında

Büyüyen Karasu’nun gereksinimlerine yanıt verebilecek nitelikteki Karasu Devlet Hastanesi 75 yataklı modern ve her türlü tetkikin yapılabileceği bir hastanedir.

3 ameliyathane, 6 yoğun bakım ünitesi, 84 yataktan oluşan 42 oda, 8 diyaliz, 8 müşahede, 7 asansör, 6 merdiven, 98 araç kapasiteli otoparkı olan hastane binası 13 bin 500 m2 alana sahiptir.

Karasu Devlet Hastanesi Bölümleri

Karasu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Karasu Devlet Hastanesi, Sakarya ili Karasu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karasu Devlet Hastanesi Doktorları

Karasu Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Karasu Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Karasu Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (264) 718-1143

  Ödemiş Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Karasu Devlet Hastanesi Adresi

Karasu Devlet Hastanesi Adresi:  Aziziye Mah. 350.Sok. No:27

Karasu Devlet Hastanesi Web Sitesi

Karasu Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://karasudh.saglik.gov.tr/

Karasu Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku