Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunan Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Kaptan-ı Derya Cad. Orta Mah. No:66 Soğanlık adresinde bulunan Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (216) 586-3500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

İl özel idaresi aracılığıyla yapılan merkezimiz 13 Ocak 2009 tarihinde hizmete açılmıştır. Merkezimiz ağız ve diş sağlığı üzerine hizmet vermekte olup, her türlü dolgu, diş çekimi, diş taşı temizliği, kanal nasıl tedavi edileceği, sabit ve hareketli protez uygulamaları yapılmaktadır. Merkezimiz İstanbul Anadolu yakası Kartal ilçesindedir. Konum olarak D-100 karayolu ve ülkeler arası TEM otoyolu Kartal kavşağına yakın olduğundan ulaşımı basittir.

Merkezimiz tek bloktan oluşmakta ve toplam 7 katlıdır. 1471 metrekare yüz ölçümdeki merkezimizin 4200 metrekare kapalı alanı, 900 metrekare açık alanı bulunmaktadır. 10 araçlık otoparkımız ve engelli otoparkımız bulunmaktadır. Mesai saatleri içinde 41 poliklinikle hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Merkezimizde 41 Diş Ünitesi, 2 Panoromik Röntgen cihazı ve 1 Periapikal Röntgen cihazı ve modern imkanlarla çalışan sterilizasyon ünitesi bulunmaktadır.

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Kartal ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (216) 586-3500

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Kaptan-ı Derya Cad. Orta Mah. No:66 Soğanlık

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://kartaladsm.saglik.gov.tr/

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku