Kaynarca İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kaynarca İlçe Hastanesi, Sakarya ilimizin Kaynarca ilçesinde bulunan Kaynarca İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Şehit Ercan Karadağ No:51 adresinde bulunan Kaynarca İlçe Hastanesi kurumuna 0 (264) 871-3032 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kaynarca İlçe Hastanesi Hakkında

Kaynarca İlçe Hastanesi, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna bağlı Sakarya ili bünyesinde E1 grubu sağlık tesisi olarak hizmet vermektedir

Misyonumuz, güncel sağlık mevzuatı çerçevesinde, uygun fiziki şartları sağlayarak, gerekli teknoloji ve insan kaynakları yatırımlarını zamanında yaparak çağdaş ve kolay ulaşabilir sağlık hizmeti sunmaktır.

Kaynarca ilçe Hastanesi’nde acil servis içinde periyodik biçimde nöbetleşe verilen hizmetler aracılığıyla hastanemizde 7 gün 24 saat sağlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca servis içinde erkek müşahede için 4 bayan müşahede için 4 ve çocuk müşahede için 4 olmak üzere toplam 12 yatak bulunmaktadır.

Kaynarca İlçe Hastanesi Bölümleri

Kaynarca İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kaynarca İlçe Hastanesi, Sakarya ili Kaynarca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynarca İlçe Hastanesi Doktorları

Kaynarca İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kaynarca İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Kaynarca İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (264) 871-3032

Kaynarca İlçe Hastanesi Adresi

Kaynarca İlçe Hastanesi Adresi:  Şehit Ercan Karadağ No:51

Kaynarca İlçe Hastanesi Web Sitesi

Kaynarca İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://kaynarcadh.saglik.gov.tr/

Kaynarca İlçe Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku