Kırkağaç Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kırkağaç Devlet Hastanesi, Manisa ilimizin Kırkağaç ilçesinde bulunan Kırkağaç Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Şair Eşref Mh. 85 Sokak No:24 adresinde bulunan Kırkağaç Devlet Hastanesi kurumuna 0 (236) 588-1103 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kırkağaç Devlet Hastanesi Hakkında

İlçemiz devlet hastanesi ilk olarak 1957 senesinde sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başlamış ardından halk desteği ile 1992 senesinde ek bina yapılarak 25 yataklı devlet hastanesi haline getirilmiştir.

Mevcut binanın fiziki ve teknik yetersizliğini gidermek maksadıyla Devlet Hastanemizin bahçesine 700 m2oturum alanlı ve 2100 m2kapalı alana sahip ek bina yapımına 2008 senesinde başlamış ve 2010 yılı Mart ayında binamız hizmete açılmıştır.

Hızla büyüyen ve hizmet portföyünü her geçengün arttıran hastanemize yeni uzmanlık alanlarının katılması hedefimiz olup, vatandaşlarımızın sağlık problemlerinin çok büyük bir kısmının diğer ilçe ve illere gitmeden ilçemizde çözülmesi çalışmalarımız sürmektedir.

Kırkağaç Devlet Hastanesi Bölümleri

Kırkağaç Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kırkağaç Devlet Hastanesi, Manisa ili Kırkağaç ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Kırkağaç Devlet Hastanesi Doktorları

Kırkağaç Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kırkağaç Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kırkağaç Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (236) 588-1103

Kırkağaç Devlet Hastanesi Adresi

Kırkağaç Devlet Hastanesi Adresi:  Şair Eşref Mh. 85 Sokak No:24

Kırkağaç Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kırkağaç Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://kirkagacdh.saglik.gov.tr/

Kırkağaç Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku