Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi, Konya ilimizin Selçuklu ilçesinde bulunan Konya Beyhekim Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Beyhekim Mah. Turgut Özal Cad. No:14 adresinde bulunan Konya Beyhekim Devlet Hastanesi kurumuna 0 (332) 224-3000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Hakkında

Beyhekim Devlet Hastanesi 2007 Temmuz ayında Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak Beyhekim Ünitesi adı altında 20 geçici görevli uzman hekimle poliklinik hizmeti vermeye baslamıştır.

2009 yılı ilk aylarında özerklik kazanan hastanemize Başhekim atanmasının ardından hastanemizin tam teşekküllü olarak hizmet vermesine yönelik çabalar hız kazanmış, gerekli planlamalar yapılmış ve kadrolu uzman hekim sayısı arttırılmıştır.

İlimiz Yazır Bölgesinde bulunan Beyhekim Sağlık Kompleksi; Beyhekim Devlet Hastanesi, Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi, Fizik Tedavi Hastanesi ve Onkoloji Hastanesini kapsayacak biçimde planlanmıştır. Kompleks içinde inşaatı ilk sona eren hastanemiz Beyhekim Devlet Hastanesidir. Hastanemiz, 320 yataklı olarak inşa edilmiş, 70 bin metrekare alan üzerinde kurulmuş ve 36 bin metrekare kapalı alana sahiptir. Son derece gelişmiş teknik bir altyapıya sahip olan hastanede hastaların konforu için her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Hasta odaları, içinde tuvaleti ve lavabosu bulunan 1 veya 2 kişilik olarak planlanmıştır. Hasta odaları ve hasta tuvcihazlarınde Hemşire çağırma sistemleri mevcuttur.

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Bölümleri

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Konya Beyhekim Devlet Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Doktorları

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 224-3000

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Adresi

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Adresi:  Beyhekim Mah. Turgut Özal Cad. No:14

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Web Sitesi

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://konyabeyhekimeah.saglik.gov.tr/

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku