Konya Ereğli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Konya Ereğli Devlet Hastanesi, Konya ilimizin Ereğli ilçesinde bulunan Konya Ereğli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Toros Mahallesi Yurt Caddesi No:13 adresinde bulunan Konya Ereğli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (332) 713-1133 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Konya Ereğli Devlet Hastanesi Hakkında

Ereğli Devlet Hastanesi 1964 senesinde 50 yataklı olarak hizmete başlamıştır. 2000 yılı 6. ayında dönemin 150 yatak kapasiteli yeni binasına taşınmış olup, SSK Hastanelerinin Sağlık Bakanlığına devri sonucu ilçemizdeki eski SSK Hastanesi ile 12/06/2005 birleşerek tek çatı altında 250 yatak kapasiteli olarak A ve B Blok olarak iki ayrı binada hizmete devam etmektedir. Hastanemiz biri çarşı merkezinde olmak üzere iki ayrı binadan bir araya gelmektedir. Hastanemizin en yakın Karapınar Devlet Hastanesine olan mesafesi 50 km, il merkezine (Konya) olan mesafesi ise 150 km’dir.

Konya Ereğli Devlet Hastanesi Bölümleri

Konya Ereğli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Konya Ereğli Devlet Hastanesi, Konya ili Ereğli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Konya Ereğli Devlet Hastanesi Doktorları

Konya Ereğli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Konya Ereğli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Konya Ereğli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 713-1133

Konya Ereğli Devlet Hastanesi Adresi

Konya Ereğli Devlet Hastanesi Adresi:  Toros Mahallesi Yurt Caddesi No:13

Konya Ereğli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Konya Ereğli Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://ereglidh.saglik.gov.tr/

Konya Ereğli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku