Konya Numune Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Konya Numune Hastanesi, Konya ilimizin Selçuklu ilçesinde bulunan Konya Numune Hastanesi ile ilgili detaylar. Yazır Mah. Turgut Özal Cad. No:6 adresinde bulunan Konya Numune Hastanesi kurumuna 0 (332) 263-1001 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Konya Numune Hastanesi Hakkında

Konya Numune Hastanesi, Konya merkez, çevre ilçe ve illere hizmet veren bölge hastanesi konumundadır. 1915 senesinde hizmet vermeye başlayan hastanemiz, asırlık tecrübesi, özverili ve güler yüzlü sağlık çalışanları, günümüz teknolojisi ile uyumlu tıbbi cihazları ile tüm halkımızın sağlık gereksiniminin en üst düzeyde karşılanması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Halka hizmet Hakk’a hizmettir anlayışıyla gece gündüz demeden hizmet veren hastanemiz, Yazır Hizmet Binası, Karatay, Özalkent, Hekimevi, Ahmet Özcan Semt Poliklinikleri ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezimiz ile 6 ayrı noktada, endokrinolojiden gastroenterolojiye, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahisinden medikal onkolojiye kadar 28 ayrı dahili ve cerrahi branşta alanında uzman hekim ve sağlık çalışanları ile sağlık hizmeti sunumunu gerçekleştirmektedir.

Konya Numune Hastanesi Bölümleri

Konya Numune Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Konya Numune Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Konya Numune Hastanesi Doktorları

Konya Numune Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Konya Numune Hastanesi Telefon Numarası

Konya Numune Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 263-1001

Konya Numune Hastanesi Adresi

Konya Numune Hastanesi Adresi:  Yazır Mah. Turgut Özal Cad. No:6

Konya Numune Hastanesi Web Sitesi

Konya Numune Hastanesi Web Sitesi: https://konyanumunedh.saglik.gov.tr/

Konya Numune Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku