Körfez Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Körfez Devlet Hastanesi, Kocaeli ilimizin Körfez ilçesinde bulunan Körfez Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yavuz Sultan Mah. Mevlana Bulvarı No:29 adresinde bulunan Körfez Devlet Hastanesi kurumuna 0 (262) 526-6666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Körfez Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 16 uzman doktor ile 13 uzman poliklinik odası, acil polikliniği 2, diyetisyen 1 olmak üzere toplam 16 poliklinik oda sayısı ile hizmet vermektedir.

Hastanemiz, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Kulak-Burun-Boğaz, Anestezi, Göğüs Hastalıkları, Göz, Fizik tedavi, Ağrı Polikliniği, Nöroloji, Ortopedi, Acil bölümleriyle ve diyetisyenimiz ile her sene gittikçe artan sayıda hastaya hizmet vermektedir.

Hastanemiz ameliyathanesi 27-01-2004 tarihinde 1 ameliyat salonu ve 1 ameliyat masası ile hizmete başlamış olup, eski ameliyathanenin restorasyonu yapılarak; 3 genel, 1 bölgesel olacak biçimde 4 salona çıkarılmış, bunun bunun yanında bölgesel ameliyatlar içinde bir septik oda düzenlenmiştir.

Hizmete toplam 25 kadro yatak sayısıyla başlamış olan hastanemiz, 65 kadro yatak sayısı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Endoskopi-Gastroskopi-Kolonoskopi ile birlikte 4 yataklı müşahade odası mevcuttur.

Ekim 2007 tarihinden ibu yana Poligrafik uyku tetkiki yapılmaya başlanmıştır.

Odiometri odası düzenlenerek, Odiometri-Timpanometri tetkikleri yapılmaktadır.

Poliklinik kapı üzerlerindeki monitör ve bekleme salonlarına konulan plazma ekran ve LCD ekranlar ile hastaların bilgilendirilmesi sağlanmaktadır.

Hastanemiz hekim seçme logosunu Ekim 2006da almış ve hekim seçme uygulamasına başlamıştır. Hastanemize, tıbbi yardım talebi ile başvuran hastalarımızın, alacakları bütün hizmet süreci içinde haklarının muhafaza edilmesi adına Hasta Hakları İletişim Birimi 2 Ekim 2006dan ibu yana hizmet vermektedir. Hastanemiz 2007’de Bebek Dostu Hastane ünvanını, 21 Nisan 2008’de ISO 9000:2001 Kalite Belgesi’ni almıştır.

Körfez Devlet Hastanesi Bölümleri

Körfez Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Körfez Devlet Hastanesi, Kocaeli ili Körfez ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Körfez Devlet Hastanesi Doktorları

Körfez Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Körfez Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Körfez Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (262) 526-6666

Körfez Devlet Hastanesi Adresi

Körfez Devlet Hastanesi Adresi:  Yavuz Sultan Mah. Mevlana Bulvarı No:29

Körfez Devlet Hastanesi Web Sitesi

Körfez Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://korfezdh.saglik.gov.tr/

Körfez Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku