Mardin Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Mardin Devlet Hastanesi, Mardin ilimizin Artuklu ilçesinde bulunan Mardin Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Vali Ozan Cad. Diyarbakır Yolu Üzeri adresinde bulunan Mardin Devlet Hastanesi kurumuna 0 (482) 212-1048 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mardin Devlet Hastanesi Hakkında

300 yataklı yeni Mardin Devlet Hastanesi hizmete açılmış olup 10 bin 340 metrekare kapalı alan üzerinde kurulan hastane akıllı bina konseptine sahiptir.

Günümüz şartlarına uygun tüm birimlerden verim alınabilecek biçimde dizayn edilmiş olan hastanede fizik tedavi, radyoloji, nükleer tıp ve cerrahi klinikleri bulunmaktadır. Ayrıca cerrahi kliniklerimizde endoskopik girişimler yapılabilmektedir.

Mardin Devlet Hastanesi Bölümleri

Mardin Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Mardin Devlet Hastanesi, Mardin ili Artuklu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mardin Devlet Hastanesi Doktorları

Mardin Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Mardin Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Mardin Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (482) 212-1048

Mardin Devlet Hastanesi Adresi

Mardin Devlet Hastanesi Adresi:  Vali Ozan Cad. Diyarbakır Yolu Üzeri

Mardin Devlet Hastanesi Web Sitesi

Mardin Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://mardindh.saglik.gov.tr/

Mardin Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku