Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi, Mardin ilimizin Kızıltepe ilçesinde bulunan Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Mardin Yolu Havaalanı Karşısı 5.Km adresinde bulunan Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi kurumuna 0 (482) 312-3944 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi Hakkında

1990 senesinde 50 yataklı olarak kurulan hastanemiz, gittikçe artan ihtiyaç ve değişen koşullar sebebiyle ilçemizin ihtiyacına yanıt veremez hale gelmiş ve yapımına 2008 senesinde başlanıp 2011 de sona eren yeni hizmet binasında 250 yataklı olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Hastanemiz; 6 Ameliyathane, 10 yataklı Doğumhane, 8 yataklı 2.basamak ve 7 yataklı 3.basamak hizmet veren Erişkin Yoğunbakım, 8 yataklı Yenidoğan Yoğunbakım, 10 Üniteli Hemodiyaliz Ünitesi, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Patoloji Laboratuvarları, Digital Röntgen Cihazları, Tomografi, Kemik Dansitometri, Ultrasonografi, MR hizmeti veren Görüntüleme Üniteleri, Evde Sağlık, Fizik Tedavi Ünitesi, Kan Merkezi, 20 Yataklı Palyatif Bakım Merkezi ve diğer tanı ve tadavi üniteleriyle halkımızın sağlık ihtiyacına yanıt vermek, değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak güncel kalabilmek adına ülke standartlarında hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

2015 senesinde B rolünden AII rol grubuna terfi eden hastanemizde 60’a yakın ve her biri kendi alanında uzman olan hekimle birlikte toplamda 550 kadrolu ve hizmet alımı yoluyla istihdam edilen 250’nin üzerinde taşeron işçi görev yapmaktadır.

Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi Bölümleri

Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi, Mardin ili Kızıltepe ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi Doktorları

Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (482) 312-3944

Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi Adresi

Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi Adresi:  Mardin Yolu Havaalanı Karşısı 5.Km

Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi Web Sitesi

Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kiziltepedh.saglik.gov.tr/

Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku