Midyat Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Midyat Devlet Hastanesi, Mardin ilimizin Midyat ilçesinde bulunan Midyat Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Bahçelievler Mh. Zeynel Abidin Erdem Bul. No:14 adresinde bulunan Midyat Devlet Hastanesi kurumuna 0 (482) 462-1106 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Midyat Devlet Hastanesi Hakkında

1955 senesinde taş yapı binası ile hükümet tabipliği adı altında hizmete açılmıştır. Daha sonraki senelerda nüfus artışıyla orantılı olarak ihtiyacı karşılamak için ek binaları ile hizmete davam etmiştir. Yapılan değişikliklere rağmen Midyat’ın gereksinimini ve çağın gereklerini karşılayamadığı için yapımı ortalama 2 yıl süren yeni binasına 11.06.2012 tarihinde taşınmıştır.

Estel kesiminden, ilçe emninet müdürlüğü kavşağından Nusaybin caddesi takip edilir, jandarma karkoluna varmadan, ikinci kavşaktan (ışıklardan) sola dönülür ve ortalama 800 metre sonra hastanemiz sağ tarafta bulunmaktadır.

Midyat kesiminden, Cizre yolu üzerinden otogardan sonra İMKB Lisesine varmadan sağdan dönüş yapılarak Çevre bulvarı vardıktan sonra yine sağdan ana caddeden devam edildikten sonra ortalama 1.800 metreden sonra hastanemiz sol tarafta bulunmaktadır.

Midyat Devlet Hastanesi Bölümleri

Midyat Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Midyat Devlet Hastanesi, Mardin ili Midyat ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Midyat Devlet Hastanesi Doktorları

Midyat Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Midyat Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Midyat Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (482) 462-1106

Midyat Devlet Hastanesi Adresi

Midyat Devlet Hastanesi Adresi:  Bahçelievler Mh. Zeynel Abidin Erdem Bul. No:14

Midyat Devlet Hastanesi Web Sitesi

Midyat Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://midyatdh.saglik.gov.tr/

Midyat Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku