Niksar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Niksar Devlet Hastanesi, Tokat ilimizin Niksar ilçesinde bulunan Niksar Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Ayvaz Mahallesi Hızır Sok. No:3 adresinde bulunan Niksar Devlet Hastanesi kurumuna 0 (356) 527-8800 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Niksar Devlet Hastanesi Hakkında

Niksar Devlet Hastanesi 125 yatak kapasiteli olup, 21500 metrekarelik kapalı alanda hizmet vermektedir. 35 adet poliklinik odası, 77 adet hasta odası mevcuttur. Hastanemizde acil hizmetler, yataklı tedavi hizmetleri, poliklinik hizmetleri, diş nasıl tedavi edileceği gibi temel hizmetlerin bunun yanında yoğun bakım, diyaliz, radyoloji, ameliyathane, doğumhane, kemoterapi, endoskopi gibi özellikli birimlerle de halkımızın hizmetindedir.

İleri teknoloji ürünü olan tıbbi cihazlar ile donatılan hastanemizde yoğun bakım ünitemiz 7 yataklı olup modern monitörler ile izleme olanakları mevcuttur. Ameliyathanede 4 ameliyat odası, diyaliz ünitesinde 12 adet diyaliz cihazı, dış nasıl tedavi edileceği ünitesinde 4 ünite ile hizmet vermekteyiz. Radyoloji ünitemizde 2 adet dijital röntgen cihazı, 1 adet tomografi cihazı, 2 adet ultrason cihazı, 1 adet mamografi ve kemik ölçüm cihazlarımız mevcuttur.

Hastanemiz 125 yatak kapasitesi ile ileri teknolojiyi güleryüzlü ve vatandaşa hizmet bilinci ile sunan işinde uzman personeli ile bölge halkına bir çok branşta poliklinik, 24 saat acil yardım ve yataklı tedavi hizmetleri vermektedir.

Niksar Devlet Hastanesi Bölümleri

  Kaşıntı neden olur? Kaşıntı hangi hastalıkların habercisidir? Kaşıntıya iyi gelen doğal yollar!

Niksar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Niksar Devlet Hastanesi, Tokat ili Niksar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Niksar Devlet Hastanesi Doktorları

Niksar Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Niksar Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Niksar Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (356) 527-8800

Niksar Devlet Hastanesi Adresi

Niksar Devlet Hastanesi Adresi:  Ayvaz Mahallesi Hızır Sok. No:3

Niksar Devlet Hastanesi Web Sitesi

Niksar Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://niksardh.saglik.gov.tr/

Niksar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku