Nusaybin Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Nusaybin Devlet Hastanesi, Mardin ilimizin Nusaybin ilçesinde bulunan Nusaybin Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Mardin Şırnak Yolu – Bölge Trafik Yanı adresinde bulunan Nusaybin Devlet Hastanesi kurumuna 0 (482) 415-1541 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nusaybin Devlet Hastanesi Hakkında

Nusaybin Devlet Hastanesi 150 yataklı yeni hizmet binasına taşınma işlemleri bitmiş olup halka hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastane tam donanımlı olup içinde dahiliye, çocuk, diş, genel plastik cerrahi, göz, kardiyoloji, beyin cerrahi, kadın doğum, endoskopi polikliniklerinin bulunmaktave bu bölümlerin ameliyatlarının tamamı yeni yapılan Nusaybin Devlet Hastanesi’nde yapılmaktadır. Yoğun bakım servisi ve Diyaliz ünitesisiyle hizmet değeri yönünde bölgede sayılı hastaneler içinde bulunmaktadır.

Nusaybin Devlet Hastanesi Bölümleri

Nusaybin Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Nusaybin Devlet Hastanesi, Mardin ili Nusaybin ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nusaybin Devlet Hastanesi Doktorları

Nusaybin Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Nusaybin Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Nusaybin Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (482) 415-1541

Nusaybin Devlet Hastanesi Adresi

Nusaybin Devlet Hastanesi Adresi:  Mardin Şırnak Yolu – Bölge Trafik Yanı

Nusaybin Devlet Hastanesi Web Sitesi

Nusaybin Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://nusaybindh.saglik.gov.tr/

Nusaybin Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku