Özel Adıyaman Park Hospital Telefon Numarası ve Adresi

Özel Adıyaman Park Hospital, Adıyaman ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Adıyaman Park Hospital ile ilgili detaylar. Yeni Sanayi Mahallesi 2819 Sk. No:13 adresinde bulunan Özel Adıyaman Park Hospital kurumuna 0 (416) 214-7575 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Adıyaman Park Hospital Hakkında

2012 senesinde hizmete açılan Özel Gözde Park Hastanesi 42 yataklı olup, 16 ayrı branşta ayaktan ve yatarak teşhis ve tedavi hizmeti vermektedir. Hastanemizde bir çok cerrahi operasyonun yapılabildiği ameliyathanelerin bunun yanında 4 erişkin, 4 yenidoğan yoğun bakım yatakları ile acil servis gözlem ünitelerinde de kesintisiz sağlık hizmeti verilmektedir.

Özel Gözde Park Hastanesi hem şehir içi hem de şehirlerarası ulaşım yollarına yakın mesafede bulunan ve rahat ulaşım olanağı sağlayan bir konumda bulunmaktadır.

Özel Gözde Park Hastanesi özel sigorta şirketleri ve SGK (Emekli sandığı, Bağ-Kur, SSK) ile tüm branşlarda anlaşmalıdır. Adıyaman’ın ilk özel hastanesi olarak kurulmuş olan Park Hospital hastanesi siz kıymetli halkımıza uzun seneler hizmet etmeği hedeflemekte ve bu hizmeti sizlere sunmaktan övünç duymaktadır. Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini sizlere sunmaktan ve bu hizmetin yayılması için çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Özel Adıyaman Park Hospital Bölümleri

  Özel TT Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Adıyaman Park Hospital iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Adıyaman Park Hospital, Adıyaman şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Adıyaman Park Hospital Telefon Numarası

Özel Adıyaman Park Hospital  telefon numarası:  0 (416) 214-7575

Özel Adıyaman Park Hospital Adresi

Özel Adıyaman Park Hospital adresi: Yeni Sanayi, 2819. Sk. D:No No:13, 02040 Merkez/Adıyaman

Özel Adıyaman Park Hospital Web Sitesi

Özel Adıyaman Park Hospital  resmi web sitesi: adiyamanparkhospital.com.tr

Özel Adıyaman Park Hospital Nasıl Gidilir? Özel Adıyaman Park Hospital Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku