Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi, Afyonkarahisar ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Selçuklu Mah. Atatürk Bulvarı No:16 adresinde bulunan Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (272) 213-3009 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi Hakkında

Afyoncan Diyaliz Hizmetleri Anonim Şirketi’nin kuruluşu olan Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi; 2005 Yılından bugüne Selçuklu Mahallesi Atatürk Caddesi No:16 Merkez adresinde faaliyet göstermektedir.

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi Randevu

Diyaliz hususunda; işinde uzman Uzman Hekim ve Hemşire kadroları çalışmakta olup, en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Diyaliz Merkezimizde; 30+1 yedek Fresenius 4008 S marka Hemodiyaliz Cihazı ve Fresenius marka Su Sistemi kullanmaktadır.

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (272) 213-3009

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi Adresi:  Selçuklu Mah. Atatürk Bulvarı No:16

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.afyoncandiyaliz.com

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku