Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Sümer Mah. 69164 Sk. No:3 adresinde bulunan Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi kurumuna 0 (322) 454-3838 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi Hakkında

Akdeniz Lazer Göz Merkezi Nisan 1997 de 35 göz hekiminin eşit ortaklığı ile kuruldu. (İskendurun, Ceyhan, Adana, Mersin’deki göz doktorları) Amaç gözlükten kurtulmak isteyen hastalarımıza “Excimer Lazer” uygulayarak gözlükten kurtulmak idi. Merkezimizde 1997’de Amerikan Sağlık Örgüt (FDA) nın onay verdiği makina ve yöntemle Excimer lazer uygulanmaya başlandı. 2005 de “Wavefornt” teknolojisi uygulanmak üzere ikinci Excimer cihazımızı getirdik. Ve “Wavefornt” a uygun gözlere bu teknolojiyi uygulamaktayız.

2006’den beri keratokonuslu hastalara İntra Corneal Ring Segment(ICRS) uygulaması yapmaktayız. Ayrıca Keratokonus nasıl tedavi edileceğinde 2010 senesinden beri Crosslinking uygulaması yapmaktayız. Her iki tedavide Topikal anestezi (damla anestezi ile) ile, yapılmakta olup, göz kapama uygulanmaz. Yani hasta gözleri açık gelir, açık olarak gider. Excimer lazer vaka sayımız 23500 ün üzerindedir. SGK ile (muayne için) anlaşmamız mevcuttur.

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi Bölümleri

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi telefon numarası:  0 (322) 454-3838

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi Adresi

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi adresi:  Sümer Mah. 69164 Sk. No:3

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi Web Sitesi

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi resmi web sitesi: ozelakdenizlazer.com

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku