Özel Altınkoza Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Altınkoza Tıp Merkezi, Adana ilimizin Yüreğir ilçesinde bulunan Özel Altınkoza Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Tahsilli Mah. Kozan Cad. No:321 (Tren Yolu Yanı) adresinde bulunan Özel Altınkoza Tıp Merkezi kurumuna 0 (322) 322-7272 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Altınkoza Tıp Merkezi Hakkında

Sağlıklı yaşam güzeldir sloganı ile hizmete başlayan Altınkoza Tıp Merkezi yeni binasında hizmete başlamıştır. Misyonumuz işinde uzman, güler yüzlü uzman kadrosuyla etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı sağlık bölgesindeki en son teknolojiyi takip ederek yaşam değerini sürekli olarak yükselten bi hayli hızlı, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetini sunmaktır.

Özel Altınkoza Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Altınkoza Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Altınkoza Tıp Merkezi, Adana ili Yüreğir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Özkaya Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Altınkoza Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Altınkoza Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (322) 322-7272

Özel Altınkoza Tıp Merkezi Adresi

Özel Altınkoza Tıp Merkezi adresi: Tahsilli, Tren Yolu Yanı, Kozan Cad. D:No:321, 01240 Yüreğir/Adana

Özel Altınkoza Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Altınkoza Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.altinkozatip.com

Özel Altınkoza Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Altınkoza Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku