Özel Ankara Deva Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ankara Deva Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Özel Ankara Deva Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Ayvalı Cad. No:113/B Etlik Keçiören adresinde bulunan Özel Ankara Deva Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 326-6565 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ankara Deva Tıp Merkezi Hakkında

2000 senesinde Dr. Ali Akkaya aracılığıyla Deva Polikliniği adı altında Etlik de hizmete açılmıştır. Amacımız halkımıza güvenilir, güler yüzlü ve nezih bir ortamda ikinci bir aile gibi sağlık hizmeti vermektir. Gayemize ulaşmanın tatminiyetiyle kısa bir sürede Etlik ve tüm Ankara da güvenilir bir sağlık merkezi halini aldık.

2008 senesinde Tıp Merkezine dönüşerek hizmetimizi daha da genişlettik. Özel Deva Tıp Merkezi adı artık güvenin adresi olmasının tatminiyetiyle branşlarımızı artırarak iki katlı binamızı 2012 senesinde 4 katlı büyük bir sağlık merkezi haline getirdik.

Sünnetde yurt içi ve yurt dışında büyük başarı gösteren ve tüm Ankara halkı aracılığıyla tercih edilen Başhekimimiz Dr. Ali Akkaya çocuklarımızın isteği neticesinde tıp merkezimiz bünyesinde Deva Sünnet Sarayını açarak hizmetimizde geldiğimiz son halimizi gururla tüm Türkiyeye sunmaktayız.

Özel Ankara Deva Tıp Merkezi Bölümleri

  Özel Denge Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ankara Deva Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ankara Deva Tıp Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ankara Deva Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Ankara Deva Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 326-6565

Özel Ankara Deva Tıp Merkezi Adresi

Özel Ankara Deva Tıp Merkezi adresi:  Ayvalı, Ayvalı Cd. 113/B, 06010 Keçiören/Ankara

Özel Ankara Deva Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Ankara Deva Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.ozeldevatipmerkezi.net

Özel Ankara Deva Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ankara Deva Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku