Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi, Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunan Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Kızıltoprak Mah. Ali Çetinkaya Cad. Hacı Derviş Apt. No:129/B adresinde bulunan Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi kurumuna 0 (242) 311-1003 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi Hakkında

Özel Antalya Meydan Tıp merkezi olarak misyonumuz, küreselleşme ile değişen Türkiye koşullarını ve Antalya’nın gereksinimlerini dikkate alarak sağlık alanında kaliteli ve ekonomik hizmet vermektedir.

Kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışının yanında huzur verici iç mekanı, teknolojik cihazları, uzman kadrosu ve eğitimli personeli ile hasta tatminiyetini ön planda tutarak daha kapsamlı kitlelere ulaşmak hedefimizdir.

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (242) 311-1003

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi Adresi

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi adresi:  Hacı Derviş Apt, Kızıltoprak Mahallesi Ali Çetinkaya Caddesi, 2263. Sokak 129/B, 07100 Muratpaşa

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.meydantip.com.tr

Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku